sgkod
sgkod
u bent hier: contact
CONTACT ALGEMEEN


  • KOD Palinckstraat 57 - 2100 Deurne tel: 03/385 92 18
  • info@sgkod.be
  • SECRETARIAAT Het secretariaat is open op
  • maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8:00u. - 12:00u. en van 13:00u. - 16:30u.
  • woensdag van 8:00u. - 12:30u.
  • Het secretariaat is gesloten tijdens het weekend, op wettelijke feestdagen, tijdens de herfstvakantie, tijdens de krokusvakantie, tijdens de paasvakantie en tijdens de zomervakantie. (open tijdens de eerste week van juli en de laatste week van augustus)


CONTACT MEDEWERKERS




CONTACT BESTUUR


Kris Bernaerts: Algemeen directeur kris.bernaerts@sgkod.be

Ilse Leurs: Pedagogisch coördinator ilse.leurs@sgkod.be

Julien Peeters: Gedelegeerd bestuurder julien.peeters@sgkod.be

Jaak Wouters: Voorzitter jaak.wouters@sgkod.be

ICT


uren ict:
Ief Moons:
  • Maandag: Heilig Hart
  • Dinsdag: Drakenhof / Heilig hart / Sint-Bernadette / Andromeda (voormiddag) & Andromeda (namiddag)
  • Woensdag: Sint-Bernadette
  • Donderdag: Drakenhof (voormiddag) & Sint-Godelieve (namiddag)
  • Vrijdag: Immaculata
Minke Van Hoof
  • Maandag: Sint Rumoldus
  • Donderdag: Sint-Godelieve(voormiddag)

Dirk Daelemans
  • Maandag: Sancta Maria
  • Dinsdag: KOD(voormiddag) & Andromeda (namiddag)
  • Woensdag: De Linde
  • Donderdag: KOD
  • Vrijdag: Sancta Maria(voormiddag) & KOD (namiddag)



KLUSJESMANNEN KOD


Johan Verhaegen: johan.verhaegen@sgkod.be
Dries Van Tichelt: dries.vantichelt@sgkod.be
Tony Nuyens: tony.nuyens@sgkod.be

Klik hieronder voor de werkroosters van

JOHAN

DRIES

TONY