sgkod
sgkod
u bent hier: contact
CONTACT ALGEMEEN


KOD
Palinckstraat 57 - 2100 Deurne
tel: 03/385 92 18
fax: 03/481 74 06
info@sgkod.be

SECRETARIAAT
Het secretariaat is open op

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
van 8:00u. - 12:00u.
en van 13:00u. - 16:00u.

woensdag
van 8:00u. - 12:30u.

Het secretariaat is gesloten tijdens het weekend,
op wettelijke feestdagen, tijdens de herfstvakantie,
tijdens de krokusvakantie, tijdens de paasvakantie
en tijdens de zomervakantie.
(open tijdens de eerste week van juli en de laatste week van augustus)

CONTACT MEDEWERKERS


Hans Peeters: Bouwco÷rdinator hans.peeters@sgkod.be

Inge De Baets: Preventie inge.debaets@sgkod.be

Dirk Daelemans: ICT dirk.daelemans@sgkod.be

Ann Smolders: Boekhouding ann.smolders@sgkod.be

Anneke Geerts: Secretariaat anneke.geerts@sgkod.be

Sandra Van Steenlandt: Secretariaat sandra.vansteenlandt@sgkod.be

CONTACT BESTUUR


Kris Bernaerts: Algemeen directeur kris.bernaerts@sgkod.be

Ilse Leurs: Pedagogisch coördinator ilse.leurs@sgkod.be

Julien Peeters: Gedelegeerd bestuurder julien.peeters@sgkod.be

Jaak Wouters: Voorzitter jaak.wouters@sgkod.be

ICT


Jan Coppens: jan.coppens@sgkod.be
Ief Moons: ief.moons@sgkod.be
Minke Van Hoof: minke.vanhoof@sgkod.be
Steven De Nijs: steven.denijs@sgkod.be
Dirk Daelemans: dirk.daelemans@sgkod.be

uren ict:

Jan Coppens:



  • Maandag: Sancta Maria

  • Dinsdag: Mariagaarde (voormiddag) & Andromeda (namiddag)

  • Woensdag: Sancta Maria / Axi-joma

  • Donderdag: Axi-joma

  • Vrijdag: Mariagaarde (voormiddag) & De Linde (namiddag)


Ief Moons:



  • Maandag: Heilig Hart

  • Dinsdag: Drakenhof / Heilig hart / Sint-Bernadette / Andromeda (voormiddag) & Andromeda (namiddag)

  • Woensdag: Sint-Bernadette

  • Donderdag: Drakenhof (voormiddag) & Sint-Godelieve (namiddag)

  • Vrijdag: Immaculata


Minke Van Hoof



  • Maandag: Sint Rumoldus

  • Donderdag: Sint-Godelieve(voormiddag)



Steven De Nijs



  • Maandag: Mariagaarde

  • Dinsdag: De Linde (voormiddag)


Dirk Daelemans



  • Maandag: Sancta Maria

  • Dinsdag: Andromeda(voormiddag) & KOD (namiddag)

  • Woensdag: Axijoma / KOD

  • Donderdag: Axijoma

  • Vrijdag: Sancta Maria(voormiddag) & KOD (namiddag)




KLUSJESMANNEN KOD


Johan Verhaegen: johan.verhaegen@sgkod.be
Dries Van Tichelt: dries.vantichelt@sgkod.be
Tony Nuyens: tony.nuyens@sgkod.be

Klik hieronder voor de werkroosters van

JOHAN

DRIES

TONY